מדיניות החזרות וביטולים – מריה סטודיו לאיפור

אנו מבינים כי מדי פעם ייתכן שיהיה עליך להחזיר פריטים שרכשת ב”מריה סטודיו לאיפור” ואנחנו שואפים להציע מדיניות החזרות יעילה ולעשות את התהליך של החזרת מוצרים קל כמו שזה היה לקנות אותם מאיתנו. יש לך את כל המידע למטה, ואתה יכול גם לפנות אלינו אם אתה זקוק לעזרה נוספת.

 

2 ימי החזרה והחזר כספי לפי חוקי מדינת ישראל

אנו מציעים לך תקופה של 2 ימי מרגע קבלת המוצרים שבה אתה יכול לבטל את ההזמנה ו / או להחזיר פריטים לא רצויים. פריטים אלו חייבים להיות שמישים, במצב שניתן למכור אותם שוב, באריזה המקורית שלהם, עם החלקים המקוריים שלהם. במקרה שכל התנאים הנ”ל מולאו במלואם, נחזיר את הכסף ששולם עבור ההזמנה במלואם בניכוי 5% מהתשלום שבוצע בפועל על פי חוק.

 

14 ימי החלפה או זיכוי

אנו מציעים לך תקופה של 14 ימים מרגע קבלת המוצרים שבה אתה יכול להחליף את המוצרים שאותם הזמנת, במוצרים אחרים ממגוון המוצרים בחנות או באתר. פריטים אלו חייבים להיות שמישים, במצב שניתן למכור אותם שוב, באריזה המקורית שלהם, עם החלקים המקוריים שלהם.

במצב בו המוצרים החדשים שיוחלפו בישנים יהיו במחיר נמוך יותר מהמחיר המקורי ששולם, יתקבל ללקוח זיכוי למימוש בחנות או באתר בכל עת שירצה על ההפרש.

 

הערה חשובה

מוצרים רטובים כמו אודמים או מסקרות לא ניתן להחזיר או להחליף על פי חוק.

 

מוצרים פגומים

אנו תמיד משתדלים לספק מוצרים איכותיים, אבל אם, במקרים נדירים קיבלת מוצר פגום, נחליף לך במוצר מאותו סוג לאחר שנקבל את המוצר ונמסור אותו לבדיקה אצל הספק.

אם זה פחות מ -14 ימים מיום רכישת הפריט מ”מריה סטודיו לאיפור” אז אנחנו נשמח לקבל אותו ממך בדואר או שתוכל להחזיר אותו באחד מהסניפים שלנו.

אנא החזירו את הפריטים באריזה המקורית שלהם עם כל חלקי המוצר במידת האפשר.